translations group jest grupą zawodowych tłumaczy posiadających doświadczenie naukowe, techniczne i społeczne.

Wykonujemy wszelkie rodzaje tłumaczeń ale jesteśmy specjalistami w tłumaczeniu tekstów naukowych i technicznych.

Krótkie terminy są dla nas zachetą. Naszym celem jest zawsze sprawna obsługa naszym klientów i terminowe wykonywanie usług.

Krótkie terminy wykonania zleceń przez profesjonalnych tłumaczy z wysokimi kwalifikacjami

Kim jesteśmy

translations group jest grupą tłumaczy i edytorów współpracujących od wielu lat.

Posiadamy rozległe doświadczenie w dziedzinie tłumaczeń naukowych i branżowych, co pozwala nam na wykonanie tłumaczeń z niezwykłą dokładnością i precyzją, po konkurencyjnych cenach.

Wiemy z własnego doświadczenia jak ważne jest dotrzymywanie terminu wykonania usługi. Dlatego robimy wszystko, co możliwe, aby wykonać nasze usługi w terminie.

translations group to międzynarodowy zespół doświadczonych tłumaczy i redaktorów tekstów, posiadających wysokie kwalifikacje.

Dyrektor usług tłumaczeniowych i redakcji tekstu

Dr Alicia Moguilevsky, licencjat, UBA, Argentyna; tytuł magisterski i doktorski, Walia, Wielka Brytania

Translations Group Dyrektor działu tłumaczeń i redakcji tekstów Posiada wykształcenie i doświadczenie w zakresie zoologii, oceanologii i cytogenetyki. Pisze, tłumaczy i redaguje prace naukowe w językach angielskim i hiszpańskim. Pracuje także jako niezależny tłumacz dla wielu pism naukowych.

Ponadto pracuje w niepełnym wymiarze godzin na wydziale języków europejskich na uniwersytecie walijskim w Aberystwyth (Wielka Brytania)

Główni redaktorzy tekstów – język angielski

Dr Martin Angel, magisterium, nauki przyrodnicze, Cantab; doktorat, Bristol, Wielka Brytania

Translations Group – Senior Linguistic Editor Dr Angel jest doświadczonym badaczem i autorem prac w dziedzinach obejmujących różne aspekty biologii morza i ekologii, w tym oceanografii i różnorodności biologicznej oceanów.

Pisze dla OSPAR Quality Status Report i posiada 22 lata doświadczenia w redagowaniu tekstów jako współedytor Progress in Oceanography.

Dr Keith James (MS Houston, Dip. Micropal., PhD Wales, CGeol) - UK - Spain

Translations Group editor Dr Keith James Geologist, former Chief Geoscientist with Conoco, Houston, and Geological Advisor, Shell International, The Hague. Specialised fields: petroleum geology, structural geology, regional tectonics, sedimentology. Ongoing research: geology of Middle America and global tectonics. Senior editor of Geological Society, London, Special Publication 328 The Origin and Evolution of the Caribbean Plate, 2009. President: Asociación Congresos Geológicos Sigüenza.

Professor Neil Jones, licencjat, doktorat (Walia, Wielka Brytania), DSc, FIBiol, CBiol

Translations Group Starszy edytor ds. lingwistycznych Prof Jones posiada stopnie naukowe w dziedzinie fizjologii roślin i genetyce. Jest doświadczonym badaczem w zakresie fizjologii roślin oraz autorem/współautorem sześciu podręczników, jak również ponad stu opracowań pism naukowych i przeglądów naukowych.

Posiada rozległe doświadczenie jako osoba opiniująca dla wielu międzynarodowych pism branżowych i organizacji naukowych. Ponadto posiada duże doświadczenie w zakresie redakcji tekstów, uzyskane w drodze współpracy z tłumaczami z innych języków.

Dr Cedric Mortimer OBE, licencjat, doktorat, (University College London), FRGS, FIMMM

Translations Group Edytor tekstów naukowych Dr Mortimer jest geologiem, geografem, badaczem i odkrywcą, kieruje brytyjskimi i międzynarodowymi projektami badawczymi na terenie południowo-wschodniej Azji, Południowej Ameryki, na Bliskim Wschodzie, w Afryce i w regionie Południowego Pacyfiku.

Prowadzi badania i analizy na terenie kraju i za granicą, jak również prowadzi szkolenia techniczne oraz zajmuje się redakcją tekstów w języku angielskim dla naukowców wywodzących się z różnych kultur.


 
 

Nasze usługi

translations group tłumaczy głównie z angielskiego i na angielski. Pomagamy także w redagowaniu i poprawianiu tekstów w wielu innych językach.

Specjalizujemy się w:

 • Pracach akademickich i naukowych
 • Sprawozdaniach fachowych
 • Reklamach i materiałach handlowych
 • Dokumentacjach i instrukcjach
 • Witryna sieciowa

Translations Group oferuje:

 • Konkurencyjne ceny
 • Szybką i sprawną obsługę
 • Wysoko kwalifikowanych tłumaczy i redaktorów
 • Duże doswiadczenie w tłumaczeniu prac naukowych i technicznych
 • Tłumaczenia w wielu językach wykorzystując naszą sieć miedzynarodową

Wysoka jakość konkurencyjne ceny

 
 

Uwagi praktyczne

Wyślij twój manuskrypt jako plik-załącznik pocztą elektroniczną; najchętniej w formacie MS-Word. Naturalnie przyjmujemy również przesyłki pocztowe i faxy.

Wiemy, że twoja sprawa jest często nagląca, dlatego staramy się zawsze wykonać usługę w jak najkrótszym terminie.

Gwarantujemy wysoką jakość i fachowość usług również w zakresie prac specjalistycznych, dzięki naszej globalnej sieci doradców.

 • Wszystkie usługi są wykonywane z zachowaniem ścisłej tajemnicy.
 • Nasz system komputerowy jest chroniony przed wirusami.

Szybkie, fachowe wykonanie

 
 

Ceny

Różne czynniki wpływają na czas potrzebny do przetłumaczenia tekstu; między innymi jego długość i typ oraz wymagania i życzenia klienta. Dlatego nie stosujemy cen stałych. Ceny ustalamy osobno dla każdego zlecenia na podstawie jego długości i typu.

Ceny tłumaczeń ustalamy na podstawie uzgodnionej opłaty za 1.000 słów. Redagowanie i poprawianie tekstów opłacane jest według stawki godzinowej.

Za wszystkie usługi pobieramy opłatę podstawową w wysokości Ł55.

Nasze ceny będą zawsze konkurencyjne. Przyślij nam twój tekst, podamy ci wtedy bezpłatną wycenę kosztów.

Payment Details

Konkurencyjne ceny. Skontaktuj się z nami aby uzyskać wycenę kosztów twojego tekstu

 
 

Skontaktuj się z nami

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji; skontaktuj się z:

 • Telefon (UK): 01970 611960
  (international): +44-1970 611960

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji